Infolinka: +420 774 737 021 (po-pá 9-17)

Výměna odkazů

Pokud máte zájem o vzájemnou výměnu odkazů s naším portálem, postupujte podle následujících instrukcí:

  1. Na vaše stránky umístěte jeden z našich odkazů, které jsou uvedeny níže.
  2. Zašlete email na: obchod@specialniakce.cz s odkazem na vaše stránky, kde je umístěn náš zpětný odkaz. Zároveň připojte kód, který my vložíme na naše stránky.
  3. Jakmile váš odkaz umístíme na této naší stránce, informujeme vás emailem.

Vyhrazujeme si právo cizí odkazy nepřijmout. Pokud by k tomuto došlo, budete informování emailem.

 Kratší verze odkazu:

Portál SpeciálníAkce přináší vždy speciální akční cenu u produktů, co mají příběh. Navštivte náš web a vyberte si produkt dle Vašich přání.

Portál <a title="Portál SpeciálníAkce" href="http://specialniakce.cz">SpeciálníAkce</a> přináší vždy speciální akční cenu u produktů, co mají příběh. Navštivte náš <a title="Portál SpeciálníAkce" href="http://specialniakce.cz">web</a> a vyberte si produkt dle Vašich přání.

 Delší verze odkazu:

Portál SpeciálníAkce přináší vždy speciální akční cenu. Nejsme jako ostatní eshopy, které se snaží prodávat komukoli cokoli a v co největším množství. Specializujeme se na několik produktů, které mají vlastní příběh. Navštivte náš web a vyberte si produkt dle Vašich přání.

Portál <a title="Portál SpeciálníAkce" href="http://specialniakce.cz">SpeciálníAkce</a> přináší vždy speciální akční cenu. Nejsme jako ostatní eshopy, které se snaží prodávat komukoli cokoli a v co největším množství. Specializujeme se na několik produktů, které mají vlastní příběh. Navštivte náš <a title="Portál SpeciálníAkce" href="http://specialniakce.cz">web</a> a vyberte si produkt dle Vašich přání.


Odkazy našich partnerů